Tabulka, výsledky zápasů

Tabulka

# Tým Z V R P BV BO BR B
1. TJ Tatchenta Zhoř 24 16 3 5 166 110 56 51
2. SK Juvenis Přibyslav 24 16 1 7 185 140 45 49
3. Snipers Třebíč B 24 13 2 9 168 102 66 41
4. FBŠ Sabots Jihlava C 24 12 4 8 156 147 9 40
5. ASK Bystřice n.P. B 24 10 3 11 152 160 -8 33
6. FBŠ Jihlava D 24 6 3 15 95 135 -40 21
7. TJ Sokol Žďár n/S. 24 3 0 21 102 230 -128 9

Vysvětlivky k tabulce:

  • Z - počet odehraných zápasů
  • V - počet vyhraných zápasů
  • R - počet zápasů skončených nerozhodným výsledkem
  • P - počet prohraných zápasů
  • BV - počet vstřelených branek
  • BO - počet obdržených branek
  • BR - rozdíl mezi vstřelenými a obdrženými brankami
  • B - celkový počet získaných bodů

Za výhru jsou 3 body a za nerozhodný výsledek je 1 bod


Výsledky zápasů Ligy Vysočiny mužů

Kolo Domácí Hosté Třetiny Výsledek
1. SK Juvenis Přibyslav FBŠ Sabots Jihlava C 3:3 , 1:0 , 2:2 6 : 5
1. Snipers Třebíč B ASK Bystřice n.P. B 1:3 , 2:5 , 0:4 3 : 12
1. FBŠ Sabots Jihlava C TJ Tatchenta Zhoř 4:0 , 3:1 , 2:2 9 : 3
1. ASK Bystřice n.P. B TJ Sokol Žďár n/S. 2:0 , 2:1 , 6:1 10 : 2
1. TJ Tatchenta Zhoř Snipers Třebíč B 1:1 , 1:1 , 2:1 4 : 3
1. TJ Sokol Žďár n/S. SK Juvenis Přibyslav 0:2 , 0:4 , 0:4 0 : 10
Kolo Domácí Hosté Třetiny Výsledek
3. SK Juvenis Přibyslav TJ Tatchenta Zhoř 0:2 , 1:3 , 1:1 2 : 6
3. FBŠ Sabots Jihlava C Snipers Třebíč B 4:2 , 4:2 , 1:1 9 : 5
3. ASK Bystřice n.P. B FBŠ Jihlava D 1:1 , 0:5 , 1:2 2 : 8
3. Snipers Třebíč B SK Juvenis Přibyslav 1:2 , 1:3 , 2:2 4 : 7
3. FBŠ Jihlava D FBŠ Sabots Jihlava C 0:5 , 1:1 , 2:2 3 : 8
3. TJ Tatchenta Zhoř ASK Bystřice n.P. B 1:4 , 2:0 , 1:2 4 : 6
Kolo Domácí Hosté Třetiny Výsledek
6. TJ Sokol Žďár n/S. FBŠ Jihlava D 0:2 , 0:2 , 0:4 0 : 8
6. TJ Tatchenta Zhoř FBŠ Sabots Jihlava C 3:2 , 2:1 , 0:1 5 : 4
6. SK Juvenis Přibyslav Snipers Třebíč B 1:2 , 3:2 , 3:1 7 : 5
6. TJ Sokol Žďár n/S. TJ Tatchenta Zhoř 0:4 , 0:5 , 0:2 0 : 11
6. Snipers Třebíč B FBŠ Sabots Jihlava C 1:2 , 1:2 , 0:0 2 : 4
6. FBŠ Jihlava D SK Juvenis Přibyslav 3:3 , 2:0 , 2:0 7 : 3
Kolo Domácí Hosté Třetiny Výsledek
7. FBŠ Sabots Jihlava C FBŠ Jihlava D 1:0 , 2:0 , 4:1 7 : 1
7. ASK Bystřice n.P. B Snipers Třebíč B 1:3 , 2:3 , 2:2 5 : 8
7. FBŠ Sabots Jihlava C TJ Sokol Žďár n/S. 3:0 , 8:1 , 3:1 14 : 2
7. Snipers Třebíč B TJ Tatchenta Zhoř 2:1 , 3:4 , 1:1 6 : 6
7. TJ Sokol Žďár n/S. ASK Bystřice n.P. B 0:2 , 6:4 , 1:0 7 : 6
7. FBŠ Jihlava D TJ Tatchenta Zhoř 0:0 , 0:1 , 2:1 2 : 2
Kolo Domácí Hosté Třetiny Výsledek
4. ASK Bystřice n.P. B FBŠ Sabots Jihlava C 4:1 , 2:4 , 2:3 8 : 8
4. FBŠ Jihlava D TJ Sokol Žďár n/S. 2:0 , 5:0 , 8:1 15 : 1
4. SK Juvenis Přibyslav ASK Bystřice n.P. B 1:1 , 0:3 , 1:1 2 : 5
4. TJ Tatchenta Zhoř TJ Sokol Žďár n/S. 3:1 , 2:0 , 1:4 6 : 5
4. FBŠ Sabots Jihlava C SK Juvenis Přibyslav 2:5 , 2:4 , 2:2 6 : 11
4. TJ Tatchenta Zhoř FBŠ Jihlava D 1:1 , 0:4 , 1:0 2 : 5
Kolo Domácí Hosté Třetiny Výsledek
5. ASK Bystřice n.P. B TJ Tatchenta Zhoř 1:1 , 4:3 , 6:2 11 : 6
5. TJ Sokol Žďár n/S. Snipers Třebíč B 1:4 , 1:4 , 0:5 2 : 13
5. TJ Tatchenta Zhoř SK Juvenis Přibyslav 6:2 , 6:1 , 7:2 19 : 5
5. Snipers Třebíč B FBŠ Jihlava D 0:2 , 2:0 , 1:1 3 : 3
5. SK Juvenis Přibyslav TJ Sokol Žďár n/S. 2:1 , 3:2 , 2:2 7 : 5
5. FBŠ Jihlava D ASK Bystřice n.P. B 1:2 , 1:1 , 1:1 3 : 4
Kolo Domácí Hosté Třetiny Výsledek
8. SK Juvenis Přibyslav FBŠ Sabots Jihlava C 4:3 , 2:1 , 6:1 12 : 5
8. Snipers Třebíč B ASK Bystřice n.P. B 1:1 , 3:0 , 5:2 9 : 3
8. FBŠ Sabots Jihlava C TJ Tatchenta Zhoř 1:1 , 1:3 , 1:4 3 : 8
8. ASK Bystřice n.P. B TJ Sokol Žďár n/S. 0:1 , 2:0 , 0:4 2 : 5
8. TJ Tatchenta Zhoř Snipers Třebíč B 2:0 , 1:2 , 2:1 5 : 3
8. TJ Sokol Žďár n/S. SK Juvenis Přibyslav 2:3 , 3:6 , 3:3 8 : 12
Kolo Domácí Hosté Třetiny Výsledek
10. FBŠ Sabots Jihlava C FBŠ Jihlava D 0:2 , 1:0 , 4:3 5 : 5
10. SK Juvenis Přibyslav TJ Tatchenta Zhoř 0:1 , 0:4 , 2:3 2 : 8
10. ASK Bystřice n.P. B FBŠ Jihlava D 2:0 , 2:4 , 5:4 9 : 8
10. Snipers Třebíč B SK Juvenis Přibyslav 0:2 , 0:2 , 3:1 3 : 5
10. TJ Tatchenta Zhoř ASK Bystřice n.P. B 2:1 , 2:4 , 4:0 8 : 5
10. FBŠ Sabots Jihlava C Snipers Třebíč B 1:0 , 2:2 , 3:0 6 : 2
Kolo Domácí Hosté Třetiny Výsledek
11. ASK Bystřice n.P. B FBŠ Sabots Jihlava C 4:0 , 6:0 , 6:0 16 : 0
11. FBŠ Jihlava D TJ Sokol Žďár n/S. 2:4 , 2:0 , 5:1 9 : 5
11. SK Juvenis Přibyslav ASK Bystřice n.P. B 5:3 , 1:2 , 3:4 9 : 9
11. TJ Tatchenta Zhoř TJ Sokol Žďár n/S. 3:2 , 6:3 , 7:0 16 : 5
11. FBŠ Sabots Jihlava C SK Juvenis Přibyslav 2:8 , 1:2 , 5:4 8 : 14
11. TJ Tatchenta Zhoř FBŠ Jihlava D 2:0 , 4:1 , 4:2 10 : 3
Kolo Domácí Hosté Třetiny Výsledek
12. ASK Bystřice n.P. B TJ Tatchenta Zhoř 1:1 , 1:4 , 3:2 5 : 7
12. TJ Sokol Žďár n/S. Snipers Třebíč B 2:5 , 0:4 , 0:2 2 : 11
12. TJ Tatchenta Zhoř SK Juvenis Přibyslav 2:1 , 2:2 , 3:1 7 : 4
12. Snipers Třebíč B FBŠ Jihlava D -:- , -:- , -:- 5 : 0k
12. SK Juvenis Přibyslav TJ Sokol Žďár n/S. 5:1 , 4:1 , 4:1 13 : 3
12. FBŠ Jihlava D ASK Bystřice n.P. B -:- , -:- , -:- 0 : 5k
Kolo Domácí Hosté Třetiny Výsledek
13. TJ Sokol Žďár n/S. TJ Tatchenta Zhoř 1:3 , 5:1 , 0:5 6 : 9
13. SK Juvenis Přibyslav Snipers Třebíč B 1:4 , 3:4 , 1:2 5 : 10
13. TJ Tatchenta Zhoř FBŠ Sabots Jihlava C 4:3 , 1:2 , 3:3 8 : 8
13. FBŠ Jihlava D SK Juvenis Přibyslav 1:3 , 2:3 , 4:3 7 : 9
13. Snipers Třebíč B FBŠ Sabots Jihlava C 1:1 , 1:1 , 4:0 6 : 2
13. TJ Sokol Žďár n/S. FBŠ Jihlava D 4:1 , 3:2 , 5:0 12 : 3
Kolo Domácí Hosté Třetiny Výsledek
9. FBŠ Jihlava D Snipers Třebíč B -:- , -:- , -:- 0 : 5k
9. FBŠ Sabots Jihlava C ASK Bystřice n.P. B 6:2 , 2:1 , 3:2 11 : 5
9. SK Juvenis Přibyslav FBŠ Jihlava D -:- , -:- , -:- 5 : 0k
9. TJ Sokol Žďár n/S. FBŠ Sabots Jihlava C 2:6 , 6:2 , 0:2 8 : 10
9. Snipers Třebíč B TJ Sokol Žďár n/S. 10:0 , 3:2 , 1:2 14 : 4
9. ASK Bystřice n.P. B SK Juvenis Přibyslav 3:2 , 0:5 , 2:4 5 : 11
Kolo Domácí Hosté Třetiny Výsledek
14. FBŠ Sabots Jihlava C FBŠ Jihlava D 0:0 , 1:1 , 3:1 4 : 2
14. ASK Bystřice n.P. B Snipers Třebíč B 0:6 , 1:7 , 1:4 2 : 17
14. FBŠ Sabots Jihlava C TJ Sokol Žďár n/S. 3:2 , 2:1 , 1:2 6 : 5
14. Snipers Třebíč B TJ Tatchenta Zhoř 1:0 , 2:1 , 4:3 7 : 4
14. TJ Sokol Žďár n/S. ASK Bystřice n.P. B 3:4 , 3:2 , 1:4 7 : 10
14. FBŠ Jihlava D TJ Tatchenta Zhoř 0:4 , 1:0 , 0:4 1 : 8
Kolo Domácí Hosté Třetiny Výsledek
2. FBŠ Jihlava D Snipers Třebíč B 0:1 , 0:4 , 2:4 2 : 9
2. TJ Sokol Žďár n/S. FBŠ Sabots Jihlava C 2:3 , 2:3 , 1:3 9 : 5
2. SK Juvenis Přibyslav FBŠ Jihlava D 4:1 , 4:0 , 4:2 12 : 3
2. FBŠ Sabots Jihlava C ASK Bystřice n.P. B 0:3 , 3:1 , 2:1 5 : 5
2. Snipers Třebíč B TJ Sokol Žďár n/S. 4:2 , 5:0 , 6:1 15 : 3
2. ASK Bystřice n.P. B SK Juvenis Přibyslav 1:5 , 1:3 , 0:4 2 : 12



Nᚠtým

Jméno: Karel Kubát
Pozice: Brankář
Přezdívka: Kája
Číslo dresu: 2


Jméno: Jiří Pachta
Pozice: Brankář
Přezdívka: Jirka
Číslo dresu: -


Jméno: Daniel Solař
Pozice: Brankář
Přezdívka: Dan
Číslo dresu: -


Jméno: Michal Kosina
Pozice: Kapitán - útočník
Přezdívka: Majkl
Číslo dresu: 7


Jméno: Jiří Drápal
Pozice: Útočník
Přezdívka: Jirka
Číslo dresu: -


Jméno: Zbyněk Fikar
Pozice: Útočník (obránce)
Přezdívka: Fiki
Číslo dresu: 9


Jméno: David Fryšonc
Pozice: Útočník
Přezdívka: David
Číslo dresu: -


Jméno: Miroslav Jelínek
Pozice: Útočník
Přezdívka: Jeli
Číslo dresu: 16


Jméno: Jan Kočí
Pozice: Útočník (obránce)
Přezdívka: Čík
Číslo dresu: 8


Jméno: Jan Kosina
Pozice: Útočník
Přezdívka: Honza
Číslo dresu: 12


Jméno: Kamil Špaček
Pozice: Útočník (obránce)
Přezdívka: Kamil
Číslo dresu: 49


Jméno: David Rauscher
Pozice: Útočník
Přezdívka: David
Číslo dresu: 19


Jméno: Jan Herout
Pozice: Obránce
Přezdívka: Heri
Číslo dresu: 89


Jméno: Jan Panovec
Pozice: Obránce
Přezdívka: Pany
Číslo dresu: 3


Jméno: Jaromír Rous
Pozice: Obránce
Přezdívka: Jarda
Číslo dresu: 10



Následující hráči jsou z týmu našeho "áčka" a budou-li moct, tak nᚠtým podpoří. Jsou to hráči, které vychoval nᚠtým ;)

Jméno: Josef Propper
Pozice: Útočník
Přezdívka: Pepa
Číslo dresu: 27


Jméno: Aleš Valenta
Pozice: Útočník
Přezdívka: Aleš
Číslo dresu: 33


-->